//           //     
Grafika
na szkle

Trwała grafika na szkle

Grafika na szkle to oryginalny, a przy tym wyjątkowo estetyczny sposób wykończenia tego typu powierzchni, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Oferujemy przeniesienie dowolnego wzoru na szklany element. Dopasujemy rozmiar, aby całość prezentowała się znakomicie i przyciągała uwagę. Do tego celu wykorzystujemy trwałe laminowane szkło, dzięki czemu nawet w przypadku pęknięcia nie rozpada się na kawałki. Chroni w ten sposób przed skaleczeniem czy innymi niebezpiecznymi urazami.
Jeżeli klient nie jest pewien, jaki nadruk będzie dla niego najlepszy, oferujemy wgląd w galerię naszych realizacji, gdzie łatwo się zainspirować wyborami innych. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usługi, jaką jest dekoracyjna grafika na szkle Kłobuck jest miastem, w którym zlokalizowana jest siedziba firmy oraz nasz park maszynowy.

Nasi klienci najczęściej życzą sobie wykonanie nadruków na balustradach, kabinach prysznicowych, ściankach działowych, daszkach, a także w oknach. Ta technika daje praktycznie nieograniczone możliwości, wszystko więc zależy od Państwa pomysłowości. Stosowany przez nas proces technologiczny gwarantuje trwałość nadruku i odporność na działanie promieni UV.

Zatem, jeśli interesuje Państwa elegancka grafika na szkle Częstochowa jest miastem, gdzie wykonaliśmy wiele zleceń. W razie jakichkolwiek pytań związanych z przenoszeniem grafik na powierzchnie szklane, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Przedstawimy orientacyjny koszt i pomożemy w wybraniu optymalnego rozwiązania.