//           //     
Lakierowanie
szkła

Profesjonalne lakierowanie szkła

Wykorzystanie szklanej zabudowy w wykańczaniu wnętrz jest w ostatnich latach coraz popularniejszym rozwiązaniem. Wyjątkowe możliwości, jakie daje szkło, zarówno pod względem dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym, sprawiają, że klienci bardzo chętnie sięgają po ten materiał. Możliwość lakierowania powierzchni na dowolny kolor daje praktycznie nieskończone opcje eksperymentowania. Ograniczeniem są jedynie wyobraźnia klientów i ich możliwości finansowe.
Lakierowane szkło będzie wyglądało znakomicie w kuchni, łazience, przy schodach czy jako element dekoracyjny w salonie. Korzystamy z nowoczesnej technologii wspieranej przez wydajne urządzenia, aby zagwarantować Państwu bezpieczne, praktyczne i trwałe modele. Dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne cenowo lakierowanie szkła Kłobuck to miasto, w którym działamy, tutaj mieści się nasza siedziba i park maszynowy.

W zależności od potrzeb klienta możemy polakierować każdy rodzaj szkła: zwykłe, hartowane, o dowolnej grubości. Wyboru kolorów dokonać można z bogatej palety barw, więc każdy bez problemu znajdzie rozwiązanie dla siebie. Powierzchnie polakierowane charakteryzują się zwiększoną odpornością na zabrudzenia oraz łatwością czyszczenia. Jeżeli więc interesuje Państwa dekoracyjne lakierowanie szkła Częstochowa to miasto, gdzie bardzo często wykonujemy zlecenia. Zyskaliśmy tu wielu zaufanych klientów. W razie pytań dotyczących lakierowania elementów szklanych, doboru kolorów i związanych z tym kosztów, prosimy o kontakt. Chętnie przedstawimy pełną ofertę.