//           //     
Piaskowanie
szkła

Profesjonalne piaskowanie szkła

Piaskowanie szkła jest nowoczesną metodą, wykorzystywaną zarówno przez osoby prywatne, jak i przez firmy, hotele, lokale gastronomiczne czy galerie handlowe. Sam proces polega na zmatowieniu powierzchni poprzez nakierowanie na nią strumienia piasku pod wysokim ciśnieniem. W zależności od potrzeb można poddać temu działaniu całą płytę szklaną lub jedynie jej fragmenty, tworząc niepowtarzalny wzór. Z tej technologii często korzysta branża reklamowa przy tworzeniu elementów wizualnych, gdzie ważne jest wyeksponowanie logo danej marki.
Posiadamy duże doświadczenie i odpowiedni sprzęt, aby wykonać dowolne piaskowanie szkła Kłobuck jest miastem, w którym zlokalizowane jest nasze biuro oraz park maszynowy. W zależności od rodzaju piaskowania, można uzyskać zupełnie inne rezultaty. Im dłużej poddaje się szkło działaniu strumienia, tym wzór staje się głębszy. Ciekawe efekty powstają także podczas cieniowania. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami dostępnymi w zakładce Galeria.

Do elementów najczęściej poddawanych piaskowaniu należą m.in.: balustrady, lustra, szklane drzwi i ścianki działowe, a także całe zabudowy. Jeżeli więc interesuje Państwa kompleksowe piaskowanie szkła Częstochowa i inne miasta województwa śląskiego to rejon, w którym działamy. Wykonujemy także zlecenia na terenie całego kraju.

W przypadku szczegółowych pytań związanych z piaskowaniem konkretnych elementów, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszego w danym przypadku rozwiązania.